pátek 13. srpna 2010

Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále

Tenista Tomáš Berdych splnil i v třetím kole turnaje ve Washingtonu úspěšně roli nejvýše nasazeného. Český hráč porazil za dvě hodiny a dvacet minut Andreje Golubjova z Kazachstánu 6:3, 5:7 a 7:5 a postoupil již do čtvrtfinále.V boji o semifinále se nedávný finalistka Wimbledonu Berdych utká s Xavierem Malissem z Belgie, který vyřadil Američana Johna Isnera. Čtyřiadvacetiletý Berdych měl s Golubjovem ještě více práce než prvním kole s Rusem Dmitrijem Tursunovem. Český hráč po vyhrané první sadě o druhou přišel, ale ve třetí musel tentokrát o výhru bojovat. Rozhodující brejk soupeřova podání získal v jedenácté hře. Golubjova porazil osmý hráč světa Berdych podruhé v kariéře. Poprvé se mu to povedlo před měsícem v prvním kole na trávě v All England Clubu, kde nakonec dosáhl postupem do finále životního úspěchu. Tenisové sázení

Žádné komentáře: