Nejvyšší boss F1 Bernie Ecclestone se startu Velké ceny v Melbourne nezúčastní z důvodů pracovního vytížení. V New Yorku bude jednat o dalším závodu F1, který by se mohl konat na Long Islandu. Starosta New Yorku Michael Bloomberg jeho výzvu přijal. Je to velká příležitost pro konání dalšího závodu Formule 1 na Long Islandu.úterý 12. dubna 2011
Bernie Ecclestone-místo startu v Melbourne bude v New Yorku
Nejvyšší boss F1 Bernie Ecclestone se startu Velké ceny v Melbourne nezúčastní z důvodů pracovního vytížení. V New Yorku bude jednat o dalším závodu F1, který by se mohl konat na Long Islandu. Starosta New Yorku Michael Bloomberg jeho výzvu přijal. Je to velká příležitost pro konání dalšího závodu Formule 1 na Long Islandu.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)

Žádné komentáře:
Okomentovat