Z vojenského letiště ve Kbelích odletěla česká fotbalová reprezentace vládním speciálem do Granady, kde v pátek odehraje kvalifikační zápas ME. Před odletem do Španělska celek trénoval na Strahově. Ve čtvrtek podstoupí předzápasový trénink již v Granadě.
Žádné komentáře:
Okomentovat