úterý 12. dubna 2011

Slavia otočila stav s Třincem a na zápasy v play-off je to 1:1

Hokejisté Třince se tolik těšili, že si přivezou vítězství i z Prahy. Do konce utkání byl stav nerozhodný 2:2. Rozhodnutí duelu bylo tedy na nájezdech, kdy rozhodl o stavu zápasu Tomáš Pospíšil ze Slavie. "Přijeli jsme sem uhrát jeden zápas, to se povedlo, takže jedeme domů v psychické výhodě," řekl Jelínek. Sázky online

Žádné komentáře: