Pro Ostravu to nebylo to povedené utkání. Přihlíželo mu necelých pět tisíc diváků a i od úvodních minut se vyvíjelo nepříliš šťastným směrem. Baník zpočátku svého soupeře zatlačil, dopředu ho hnal fakt, že první zápas prohrál jen 0:1, i přes šance ale nedokázal vsítit první gól. Nejprve se po pěkné kombinaci ukopl Varadi a o chvíli později orazítkoval tyč Frejlach. Ex-liberecký záložník měl trefit brankovou konstrukci v dalším průběhu ještě dvakrát. Po přestávce navíc byla aktivita domácích pryč. Dlouhé přihrávky za obranu nedělaly běloruskému týmu problémy a ten navíc čím dál častěji hrozil z rychlých brejků. Jednadvacet minut před koncem pak navíc využil otevřené obrany Byčenok, našel před brankou volného Igora Zenkoviče, a ten zlomil odpor Baníku definitivně. pátek 13. srpna 2010
Baník trefil třikrát brankovou konstrukci, avšak prohrál 1:2
Pro Ostravu to nebylo to povedené utkání. Přihlíželo mu necelých pět tisíc diváků a i od úvodních minut se vyvíjelo nepříliš šťastným směrem. Baník zpočátku svého soupeře zatlačil, dopředu ho hnal fakt, že první zápas prohrál jen 0:1, i přes šance ale nedokázal vsítit první gól. Nejprve se po pěkné kombinaci ukopl Varadi a o chvíli později orazítkoval tyč Frejlach. Ex-liberecký záložník měl trefit brankovou konstrukci v dalším průběhu ještě dvakrát. Po přestávce navíc byla aktivita domácích pryč. Dlouhé přihrávky za obranu nedělaly běloruskému týmu problémy a ten navíc čím dál častěji hrozil z rychlých brejků. Jednadvacet minut před koncem pak navíc využil otevřené obrany Byčenok, našel před brankou volného Igora Zenkoviče, a ten zlomil odpor Baníku definitivně.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)

Žádné komentáře:
Okomentovat