pátek 13. srpna 2010

Během čtvrtečního večera vyhasl sen hned trojice českých týmů o účasti v základní části prestižní Evropské ligy

Černý den načal jako první Baník Ostrava, který jako první nestačil v odvetě třetího předkola na běloruský Dněpr Mogilev a prohrál před vlastními diváky 1:2. Reputaci tuzemských zástupců ale později nenapravil ani Jablonec, jenž pro změnu ukončil svou cestu do hlavní fáze domácí porážkou 1:3 s kyperským Apoelem Nikósie. Překvapení se pak nakonec nekonalo ani v Turecku, kde pro změnu Besiktas Istanbul vyřadil po výsledku 3:0 Viktorii Plzeň.

Žádné komentáře: