úterý 12. dubna 2011

22.kolo Gambrinus ligy

V předehrávce 22.kola se utká v pátek 1.dubna Olomouc na svém hřišti s Mladou Boleslaví. V 2.4. sobotu hraje Příbram proti Bohemians, Baník Ostrava proti Liberci, Jablonec hostí Spartu. V neděli hrají Budějovice proti Slovácku, Ústí proti Plzni, Brno proti Teplicím.V pondělní dohrávce bude hrát Slavia v Edenu proti Hradci.

Žádné komentáře: