Zástupci všech klubů fotbalové španělské ligy LFP chtějí bojkotovat zápasy, které se odehrají v dubnu, za zrušení pravidla, podle nějž má být jeden zápas odvysílán v televizi zadarmo. Bojkot se týká i požadavku zlepšení pravidel z výnosů loterie a sázení.
Žádné komentáře:
Okomentovat