neděle 21. března 2010

V Brémách padlo osm gólů

V Brémách hostům z Valencie chyběli potrestaní Abelda, Navarro, Hernández a Banega, ale na trávníku to vůbec nebylo znát. Již v třetí minutě otevřel skóre španělský reprezentační kanonýr Villa, a když po čtvrthodině přidal druhý gól Mata, který v prvním duelu zařídil Valencii na domácím hřišti remízu 1:1, vypadalo to s Werderem zle. Trenér německého celku Thomas Schaaf měl šťastnou ruku při střídání. V 22. minutě poslal za Borowského na hřiště portugalského útočníka Huga Almeidu a ten za čtyři minuty snížil. Domácí sice v prvním poločase soupeře přestříleli v poměru 14:8, ale Valencie byla výrazně produktivnější, a když se v poslední minutě poločasu trefil podruhé Villa, zdál se být postup španělského klubu hotovou věcí. Krátce po přestávce ale Jordi Alba fauloval Marina a Frings stejně jako ve Valencii penaltu bezpečně proměnil. Vyrovnání zařídil aktivní Marin, ale odpověď hostů byla hodně rychlá. Za čtyři minuty zkompletoval hattrick Villa. Pizarro stihl ještě jednou vyrovnat, to už však Brémám k postupu nestačilo.