úterý 22. června 2010

Fotbalové MS zažilo další šok. Nový Zéland vybojoval proti Itálii neuvěřitelnou remízu 1:1

Novozélanďané šli do vedení už v 7. minutě, kdy po centru z přímého kopu skóroval Smeltz. Favorizovaná Itálie vyrovnala ve 30. minutě, z penalty se trefil Iaquinta. Víckrát se proti dobře organizované obraně neprosadila. Tento výsledek tak nahrál Slovákům. Ti sice prohráli 0:2 s Paraguayí, ale díky remíze Itálie jim stačí k postupu Jihoevropany jakkoliv porazit. Zároveň však Paraguay nesmí s Novým Zélandem prohrát. Standardní situaci nedokázala první vlna italské defenzivy odvrátit, míč tak prošel ke Cannavarovi, od jehož těla se odrazil ke Smeltzovi. Útočník Nového Zélandu nabídnutou příležitostí nepohrdnul a poslal fotbalového trpaslíka do překvapivého vedení. Sázejte na fotbal online