úterý 20. dubna 2010

Další nepovedený zápas má za sebou brankář Arsenalu Lukasz Fabiański

A nyní bude jeho chyba pro "Kanonýry" hodně osudová. Zřejmě jim totiž vzala i poslední šanci na zisk letošního ligového titulu. Vítězství, které měli Londýňané na půdě o záchranu bojujícího Wiganu téměř v kapse, by je přiblížilo na tři body k vedoucí Chelsea.Nakonec však jedou z Wiganu s prázdnou a šestibodovým mankem na první místo. Do konce Premier League přitom zbývají jen tři kola. Přitom ještě něco málo přes deset minut před koncem vedl favorit zápasu po brankách Walcotta a Silvestreho 2:0. Jenže v 80. minutě snížil Watson a v 89. minutě přišel kritický moment. Roh domácích měl v pohodě ukořistit brankář Arsenalu Fabiański. Tomu se však balon zkrotit nepochopitelně nepodařilo, a tak jej za jeho záda dorazil Bramble.