úterý 20. dubna 2010

Kolaps v závěru stál Arsenal vítězství

Těžko uvěřitelný kolaps mají za sebou fotbalisté Arsenalu. Ti vedli na hřišti Wiganu ještě deset minut před koncem 2:0, nicméně nakonec odjíždějí s prázdnou. Londýnský celek, který mohl po zaváhání Chelsea ještě usilovat o zisk mistrovského titulu totiž nakonec prohrál 2:3. Kanonýřy dostal do vedení v závěru první půle Walcott a i na začátku druhého dějství se vše vyvíjelo podle plánu Arsena Wengera. V osmačtyřicáté minutě totiž zvýšil hlavičkou Silvetre už na 2.0 a zdálo se, že se Arsenal dotáhne na vedoucí Chelsea na rozdíl tří bodů. Jenže Wigan vykřesal jiskru naděje deset minut před koncem zásluhou Watsona a minutu před koncem hrací doby dokonce vyrovnal Titus Bramble. Fanoušci hostí nemohli uvěřit vlastním očím a mělo být ještě hůř. V první minutě nastaveného času totiž dokonal obrat N´Zogbia. Arsenal tak ztrácí na čelo stále šest bodů a tři kola před koncem je jeho šance na titul dosti malá.