úterý 20. dubna 2010

Tomáš Berdych vypadl

Tenista Tomáš Berdych vypadl na antukovém turnaji série Masters v Monte Carlu v třetím kole. Český hráč dnes sice získal v duelu s Španělem Fernandem Verdaskem první set, ale na začátku druhé sady si poranil kotník a prohrál 7:5, 3:6 a 2:6. Verdaskovi tak podlehl poprvé po dvou letošních výhrách. V duelu o semifinále narazí Verdasco na krajana Alberta Montaňése, který porazil turnajovou čtyřku Marina Čiliče dvakrát 6:4. Zápas ovlivnil Berdychův nenápadný skluz na začátku druhého setu. Český tenista pocítil bolest v pravém kotníku v průběhu třetí hry, kterou ztratil. O pauze mu fyzioterapeut Michal Novotný nohu protahoval, ale pohyb české jedničky od té doby nebyl ideální a ze hry se vytratila jistota. Sázejte na tenis